DOFINANSOWANIE DO KURSÓW, SZKOLEŃ ORAZ STUDIÓW PODYPLOMOWYCH

W Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji możesz skorzystać z dofinansowania do kursów, szkoleń oraz studiów podyplomowych.

Kto może skorzystać z dofinansowania?

Projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mających swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział lub inną prawnie dozwoloną formę organizacyjną działalności podmiotu) w danym województwie  oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni (różne formy w tym umowę o dzieło, umowę zlecenie) na terenie ww. województwa.

Procedura przyznania dofinansowania KROK PO KROKU

ETAP 1

1. Wybierz z naszej oferty kurs, szkolenie, studia podyplomowe stacjonarne lub e-learning. Dokonaj zgłoszenia (rezerwacja miejsca)

ETAP 2

1. Wybierz jednego z listy operatorów programu w Twoim województwie (zakładki poniżej)
  2. Zadzwoń na wskazany numer telefonu operatora lub napisz na e-mail oraz poinformuj że ubiegasz się o dofinansowanie do oferowanego przez Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji kursu/szkolenia/studiów podyplomowych.
    • Operator prześle na wskazany adres e-mail formularz do uzupełnienia lub link do strony gdzie będziesz mógł uzupełnić formularz przez Internet.
    • Konsultant może pojawić się również u Ciebie w firmie (bezpłatnie) i wspólnie uzupełnicie druk a także zabierze do akceptacji.
  3. Operator dokonuje weryfikacji i akceptacji przesłanego formularza
  4. Zostajesz poinformowany o możliwości zawarcia umowy wsparcia (otrzymujesz promesę)
  5. Operator podpisuje z Tobą umowę i otrzymujesz zaświadczenie udzielonej pomocy de minimis (jeśli dotyczy).

ETAP 3 – realizujesz kurs/szkolenie/studia podyplomowe

1. Zarejestruj swoją firmę i profil pracownika w Bazie Usług Rozwojowych.
  2. Dokonaj zgłoszenia na wybraną Usługę Rozwojową (kurs, szkolenie. studia podyplomowe) . W wyszukiwarce należy wskazać Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji
  3. Weź udział w wybranym kursie, szkoleniu, studiach podyplomowych

Uwaga! W przypadku refundacji należy dokonać płatności za kurs/szkolenie/studia podyplomowe na rzecz Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji.

ETAP 4 – czas na ocenę i refundację

1. Wypełnij ankietę oceniającą usługę, która mieści się w Bazie Usług Rozwojowych.
  2. Przedstaw operatorowi dokumenty rozliczeniowe (faktura, potwierdzenie płatności, potwierdzenie uczestnictwa w kursie/szkoleniu/studiach podyplomowych).
  3. Operator dokona refundacji poniesionych przez Ciebie kosztów.

WYBIERZ WŁAŚCIWE WOJEWÓDZTWO W KTÓRYM PRACUJESZ

Najczęściej zadawane pytania

Tak oczywiście pod warunkiem że nie prowadzą Państwo kancelarii na terenie województwa mazowieckiego lub pomorskiego.

Procedura jest bardzo prosta. Konsultant może przyjechać -bezpłatnie- do Państwa firmy i wypełnić. Mogą Państwo również przesłać za pośrednictwem internetu a po weryfikacji podpisać umowę na miejscu u wybranego operatora w Państwa województwie.  W praktyce okres przyznania dofinansowania trwa do 3 dni.

Jeśli są Państwo pracownikami firmy, konieczne będzie złożenie wniosku przez Państwa pracodawcę. Mogą Państwo pośredniczyć przy załatwieniu formalności. Konsultant operatora może przyjechać- bezpłatnie- do pracodawcy i wypełnić formularz na miejscu.